Álláslehetőségeink

Munkatársat keresünk teljes munkaidőben az alábbi pozícióban:

Frontend fejlesztő / Frontend developer

azonnali beállásal, alkalmazotti jogviszonyban

Követelmények:

  • Aktív és webes fejlesztési tapasztalat, bármelyik modern JavaScript rendszer használatával (pl.: React, Vue, vagy Angular)
  • HTML5, CSS3 tervezési minták használata és az UI/UX sztenderdek ismerete
  • Alkalmazások különböző képernyőméretre optimalizálásának képessége
  • Szenvedélyes elköteleződés a programozás és a tiszta kód iránt, az új technológiák megismerésére és használatára
  • Angol nyelv magabiztos használata írásban és élőszóban informatikai területen

Előnyt jelent:

  • Aktív ES6 tudás, és React keretrendszer ismeret
  • JavaScript unit tesztek írása (Jest, Mocha, Selenium ...)
  • Az agilis, scrum fejlesztési módszertan ismerete
  • FinTech előélet
  • Többéves programozási tapasztalat bármely más IT területen
  • Tapasztalat WebPack csomagkezelővel
  • Backend web szolgáltatások, REST API / GraphQL ismerete
  • Natív mobil alkalmazás fejlesztési tapasztalat ( IOS / Android vagy Xamarin)
  • Kutatás + Fejlesztési tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Feladatok:

  • Teljes funkcionalitású dinamikus rapid prototípusok és éles alkalmazások tervezése és fejlesztése
  • Kattintható dummy mockupok készítése A/B tesztekhez
  • Tiszta kód készítése, automatizált egység teszteléssel
  • Hatékony, gyors, minőségi és könnyen továbbfejleszthető alkalmazások készítése
  • Együttműködés a nemzetközi UI & UX csapattal az új funkciók meghatározásához, tervezéséhez és leszállításához
  • Folyamatosan önképzési lehetőség a fejlesztés terén
  • Esetenként részvétel egy-egy végfelhasználói, fókuszcsoportos teszten vagy prezentáción

Mi az amit kínálunk?

  • prototípus vezérelt agilis fejlesztési módszertan
  • Inspiráló környezet, modern fejlesztő és tesztelő környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Dedikált munkaidő az önképzésre: minimum 20%
  • Rugalmas munkahely, távmunkával
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

És még ezt mind:

Nyugat-európai projektek, alkalmanként külföldi kiküldetések

Részvétel számos pénzügyi és technológiai konferencián Európaszerte

Mentorálás szenior kollégáktól

Új digitális megoldásokkal kísérletezve mélyítheted tech tudásod

Teljes szabadság a technológiai környezet testreszabásához

Teljesen rugalmas, heti 40 órás munkaidő-beosztás, a prioritásoknak megfelelően

Lehetőség a kikapcsolódásra, lazításra, amikor csak kell