Álláslehetőségeink

Tapasztalt vagy React, NodeJS környezetben, szereted a teljes szabadságot munka és munkaidő terén, sőt saját magad szereted megválasztani a technikai megoldásokat?
Akkor lehet, éppen egymást keressük!

Innovációs ügynökségünket azért indítottuk 7 évvel ezelőtt,hogy egy konzultációs, szolgáltató támogatást nyújtsunk elsősorban a pénzügyi szektornak, illetve más nagyvállalatoknak.

Teljes nemzetközi csapatunk közel 20 főből áll, fejlesztőként jelenleg 2 családapa dolgozik. Sikeres pályázóként, 3. fejlesztőként csatlakozol a csapathoz, ahol különböző nemzetközi projektekben, távmunkában fogsz dolgozni,webes vastag kliens alkalmazások fejlesztésével.

Mivel találkozhatsz nálunk?

  • prototípus vezérelt agilis fejlesztési módszertannal
  • a legmondernebb technológiákkal
  • teljes távmunkával, rugalmas, otthoni munkavégzéssel
  • inspiráló kihívásokkal
  • legújabb digitális felhasználói élmény trendek követése és beépítése grafikus/UX specialista kollégák útmutatása alapján

Hogyan dolgozunk?

Eredményorientált, motivált csapatjátékosok vagyunk, célunk jobbá tenni a digitális világot innovatív ötletekkel és gyors piackész megvalósítással. Nálunk alapérték, és egyben feladat új dolgokat elsajátítani és létrehozni.

Feladatainkat rövid napi standupokon beszéljük át, ami mellett fenn tartunk időt kötetlen beszélgetésekre is egymással heti rendszerességel. Egymással magyarul egyezetünk, külföldi kollégáinkkal angol nyelven kommunikálunk.

Kis csapatunk személyesen ritkán találkozik, távmunkára optimalizált és magunkra szabott online kommunikációs megoldások egyaránt elősegítik az elmélyült, inspiratív csapatmunkát, és a produktív önálló közreműködést. (Slack, Miro, Trello, Github, Zoom, Figma, Zeplin segít nekünk ebben).

Alapvetően szakmai önképzőkörként tekintünk magunkra, hiszen ügyfeleinknek támogatásához és saját projektjeink sikerességéhez is kulcsfontosságú, hogy mindíg képben legyünk a legújabb megoldásokkal. Ehhez egymást folyamatosan segítjük, review-kal, pair programmingal, valamint saját kutatási területünk eredményeit havi rendszerességgel is megosztjuk.

Mi az amit kínálunk?

  • Rugalmas munkahely, távmunkával
  • Versenyképes fizetés
  • Inspiráló csapat és feladatok
  • Biztosítjuk a számodra legkedvesebb és legmodernebb munkaeszközöket
  • Nemzetközi projektek
  • Minimum 10% munkaidő önképzésre

És még ezt mind:

Nyugat-európai projektek, alkalmanként külföldi kiküldetések

Részvétel számos pénzügyi és technológiai konferencián Európaszerte

Új digitális megoldásokkal kísérletezve mélyítheted tech tudásod

Teljes szabadság a technológiai környezet testreszabásához

Teljesen rugalmas, heti 40 órás munkaidő-beosztás, a prioritásoknak megfelelően

Lehetőség a kikapcsolódásra, lazításra, amikor csak kell

Feladatok:

  • Teljes funkcionalitású dinamikus prototípusok és működő szolgáltatások tervezése és fejlesztése, gyors proof-of-concept megoldások összerakása
  • Frontend fejlesztés Javascript stack-en (90% React)
  • Tiszta kód készítése, automatizált egység teszteléssel
  • Hatékony, gyors, minőségi és könnyen továbbfejleszthető alkalmazások készítése
  • Együttműködés a nemzetközi UI & UX csapatunkkal az új funkciók meghatározásához, tervezéséhez és leszállításához
  • Legújabb HTML / CSS / JavaScript sztenderdek használata
  • Az ügyfelek igényeinek maximális figyelembevétele
  • Folyamatosan önképzési lehetőség a programozás terén
  • Esetenként egy-egy végfelhasználói, fókuszcsoportos teszt prezentáció támogatása

Követelmények:

  • Aktív, minimum 3 éves React webes fejlesztési tapasztalat
  • HTML5, CSS3 tervezési minták használata és az UI/UX sztenderdek ismerete
  • Alkalmazások különböző képernyőméretre optimalizálásának képessége
  • Szenvedélyes elköteleződés a programozás és a tiszta kód iránt (ezek közül legalább néhány alap neked is: SOLID, DRY, KISS, YAGNI)
  • Nyitottság és aktivitás új technológiák megismerésére és használatára
  • Beilleszkedés az agilis csapatmunkába, aktív részvétel a fejlesztési folyamatok alakításában.
  • Angol nyelvtudás elsősorban írásban, ritkábban élőszóban

Előnyt jelent:

  • Aktív TypeScript tudás
  • JavaScript tesztek írása
  • Az agilis, scrum fejlesztési módszertan ismerete
  • Statikus oldal generálásban tapasztalat (Gatsby, Next, Remix)
  • FinTech előélet
  • React-Native tapasztalat vagy natív mobil alkalmazás fejlesztési tapasztalat ( native IOS / Android )
  • Többéves programozási tapasztalat bármely más területen

Részletes tech stack:

Mindegyik tecnhológiához, csomaghoz nem kell érteni, hiszen csapaton belül osztjuk el az felelősöket, viszont kiváló lehetőség elmélyülni, vagy megismerni új megoldásokat, keretrendszereket. Emellett mi is nyitottak vagyunk az újdonságokra, új nézőpontokra, és lehetőség szerint szívesen veszünk át és építünk be a stackbe újonnan érkező tudást is.

  • React 16, Hooks
  • TypeScript
  • XState, MobX, Redux
  • Emotion, Theme-ui, styled-components, material-ui
  • GSAP, Framer Motion
  • jest, Testing library
  • CRA, Gatsby, Nx WebPack
  • GraphQL
  • Strapi
  • React Native